KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12837055
nr 1283 7055
Jorge B Stever
(f. 1940), Tyskland
Blandteknik, "Warming cooling tones". Signerad, numrerad 4/4. Mixed media, målning på litografisk bottenplatta. Bladets mått: 105x75 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:09:07
4/10 22:20:36
2.000 kr
21/10 17:47:29
21 okt
Jorge B Stever
Läs mer om Jorge B Stever